Advent v plném proudu

V TRNCE prožíváme advent naplno.

V pondělí 18. prosince ve škole čekalo na děti vánoční tvoření. Žáci si mohli vybrat dvě ze sedmi dílen, a vytvořit si tak svíčky ze včelího vosku, svícny z chvojí, koule ze skla, ozdoby ze špachtlí, vánoční kusudamu, kometky a rybičky nebo stromečky z papíru. Do TRNKy přinesli svoje nápady na tvořivé dílny nejen paní učitelky, ale i rodiče dětí.

Během dopoledne tak vznikala zajímavá spolupráce napříč třídami, děti se přelévaly mezi skupinkami a všude panovala vánoční atmosféra. A aby to bylo se vším všudy, počasí připravilo dětem na velkou přestávku opravdu zimní podmínky. Jedna rukavice nezůstala suchá.

Po skončení dílen ještě trénujeme na zítřejší divadelní představení. Povede se, co myslíte?