Adventní tvoření

Jste kreativní? Máte málo času na výrobu vlastní adventní výzdoby? Rádi vám s tím pomůžeme.

Přijďte si v pátek 1. prosince 2017 od 17.00 hod do ZŠ TRNKA vyrobit originální adventní věnec dle svého vkusu. Tvořit budeme ve 2. patře v naší školní jídelně. Adventním podvečerem nás bude provázet Jarka Rampasová.

S sebou si prosím přineste slaměný korpus, svíčky, bodce a vánoční stuhu. Pokud máte vlastní tavnou pistoli, vezměte jí prosím také. Na místě bude zajištěno čerstvé chvojí, přízdoby (sušená jablíčka, pomeranče, skořice, ořechy a jiné přírodní i nepřírodní ozdůbky). K navození příjemné předvánoční atmosféry zajistíme pečený čaj, svařené víno a jablečný štrúdl.

Z kapacitních důvodů je počet míst omezený. Máte-li zájem, prosím přihlaste se nejlépe ještě dnes na e-mail: jarka.ram@email.cz případně SMS zprávou na tel. č. 723 777 340. Vstupné bude 120 Kč a použijeme jej na nákup přízdob a materiálu pro tvoření s dětmi ve školní družině.

Velmi se na Vás budeme těšit.