Brigáda 17. února 2018

Milí rodiče, přátelé Trnky, malí i velcí brigádníci!

Srdečně Vás zveme v sobotu 17. února od 9 do 15 hodin na brigádu do TRNKY. Práce na budoucí první třídě přenecháváme v tuto chvíli stavební firmě. Nyní je na nás pustit se do příprav k rozšíření šatny (místnost vedle stávající šatny). Čeká nás stěhování nábytku, škrábání staré malby, práce na školní zahradě – řešení kořenů osekané túje.

Co si vzít s sebou? Určitě využijete škrabky, kýble, štětky na vlhčení stěn, štafle /hlavně vysoké na vysoký strop/ a hadry. Každá pomocná ruka je vítána!!

Pokud se na brigádu chystáte, můžete se hlásit e-mailem na adresu Fialka.kacik@seznam.cz nebo se můžete snadno přihlásit ZDE. Oběd pro brigádníky bude zajištěn.

A kolik brigád nás přibližně letošní školní rok ještě čeká? Toto je 3. letošní velká brigáda /školní rok 2017/2018/, pokud vše půjde, jak má, dohromady budou ještě dvě až tři.

Děkujeme a těšíme se na Vás!

Tým ZŠ Trnka