Děkujeme za podporu! Přidáte se také?

Milí přátelé TRNKY,

pro TRNKU a Trnkový květ je listopad zdrojem nových nadějí a radosti! Za tři týdny od chvíle, kdy jsme zveřejnili prosbu o finanční pomoc na rekonstrukci dvou tříd (pro budoucí prvňáčky a šesťáky), se nám již sešlo neuvěřitelných 124.900,- Kč na transparentním účtu (2300859617 / 2010 – Fio Banka, a.s.) a v materiálu nám byl přislíben další velký dar. Mnoho s Vás přispělo také svým časem, nápady a jejich realizací.

Částka, kterou je třeba nejlépe do konce roku 2018 získat, tím klesla na 174.146,- Kč!

Moc děkujeme těm z Vás, kteří jste nám už přispěli, a pokud byste chtěli pomoci i Vy ostatní, tak vězte, že i malý dar je pro nás nesmírně cenný. Nyní na konci kalendářního roku lze také využít možnosti, že finanční dar můžete odepsat od základu daně – jednoduchý formulář na stránkách ZŠ TRNKA je Vám k dispozici.

Ještě jednou obrovské díky! 

Vaše ZŠ TRNKA a spolek Trnkový květ

Tento příspěvek pravidelně aktualizujeme, podle aktuálního stavu (naposledy 6.12.)!