INFO SCHŮZKA pro rodiče budoucích druháků, třeťáků, čtvrťáků

plakát velká třída 3.Ve středu 24. 2. proběhla v Městské knihovně Dobříš schůzka s rodiči, kteří se již rozhodli nebo zvažují zápis svého dítěte do „starší“ třídy v ZŠ TRNKA. Setkání se neslo v příjemné neformální atmosféře. Paní ředitelka Vlasta Beščecová zmínila některé organizační údaje o škole. Jana Zajícová mluvila o svých představách pro budoucí třídu. Také odpovídala na dotazy rodičů a upřesňovala, co mohou a nemohou od ZŠ TRNKA očekávat.

Rodiče, kteří se rozhodnou pro ZŠ TRNKA pro příští školní rok, prosíme, aby na reditel@zstrnkadobris.cz napsali o svém zájmu do 5. března. Rodiče budoucích třeťáků mohou již vyplnit a poslat i žádost o přestup a dotazník. V průběhu března definitivně rozhodneme, zda se otevře smíšená 3. + 4. třída nebo spíše 3. + 2. třída. Rozhodne převážně zájem rodičů.

Těšíme se na vás!  JZ