Informace k přijímání dětí do 1. třídy

Vážení rodiče,

termín pro zápisy dětí do prvních tříd základních škol je závazně stanoven státem na měsíc duben. V té době ještě nebude mít škola navýšenu kapacitu pro příští školní rok a z toho důvodu nemůže zápis uspořádat. Navýšení kapacity je podmíněno kolaudací budoucí první třídy. Rekonstrukce právě probíhá a předpokládaný termín kolaudace je na přelomu dubna a května.

Po navýšení kapacity od MŠMT by pak proběhly přestupy dětí ze škol, kde budou zapsané, do 1. třídy v ZŠ TRNKA. K navýšení kapacity pravděpodobně dojde v červnu. Formulář žádosti o přestup naleznete ZDE. Žádosti o přestup můžeme přijímat až po navýšení kapacity školy. Zvláštní datum pro den otevřených dveří neplánujeme. Pokud vás zajímá, jak v TRNCE učíme, můžete se přijít podívat přímo do výuky. Spojte se prosím s námi na info@zstrnkadobris.cz. Je možné přijít si také prohlédnout školu či se zeptat na otázky, které vás napadají. Den otevřených dveří je u nás každý den!

Děkujeme za pochopení.

ZŠ TRNKA