Informace o přestupu do ZŠ TRNKA pro školní rok 2018/2019

1) Žádost o přestup je možno podat po schválení navýšení kapacity školy MŠMT  (očekáváme červen-červenec 2018). Informaci o navýšení kapacity bez odkladu zveřejníme na našich webových stránkách. Poté bude možnost vyplnit formulář žádosti o přestup a doručit na adresu školy (v písemné a podepsané podobě). Žádost o přestup si můžete stáhnout ZDE.

2) Pokud o přestupu uvažujete, vyplňte nám prosím předběžný dotazník zájmu o docházku v ZŠ TRNKA. Ten najdete ZDE.

3) Vážné zájemce o přestup do 1. třídy roku 2018/2019 zveme na Hravé odpoledne dne 25. 5. 2018 v budově školy. Při něm čeká budoucí prvňáčky zajímavý program. Ve stejnou dobu budou probíhat rozhovory zástupců školy s rodiči o souladu očekávání a nabídky vzdělávání v ZŠ TRNKA. Prosím vezměte na vědomí, že bohužel nejsme schopni zajistit hlídání sourozenců budoucích školáků.

Prosím rezervujte si své místo v tomto rezervačním systému do 18. 5. 2018. Počet míst na Hravém odpoledni budeme upravovat podle dotazníků zájmu, v případě nedostatku míst nás prosím kontaktujte na emailu info@zstrnkadobris.cz.

4) Pokud bude počet žádostí o přestup do 1. ročníku vyšší než plánovaná kapacita třídy (16 dětí), budeme zohledňovat následující okolnosti

a) posilování rodinných vazeb a sladění rodinného a pracovního života rodičů (přednostně budou přijímání sourozenci žáků ZŠ TRNKA a děti zaměstnanců ZŠ TRNKA, členů spolku Trnkový květ, z.s., zřizovatele školy)

b) ochota rodičů spolupracovat se školou a shoda mezi očekáváním rodičů od vzdělávání v ZŠ TRNKA a vzdělávacím programem školy

c) další charakteristiky dítěte s ohledem na vyvážené složení třídy

V případě dalších dotazů nás prosím kontaktujte na emailu info@zstrnkadobris.cz.

Děkujeme, ZŠ TRNKA