Informace pro zájemce o 1., 5. a 6. třídu ve školním roce 2019/2020

Informace pro rodiče zájemců o 1. TŘÍDU ve školním roce 2019/2020:

1)  Jsme pro Vás a Vaše dítě ta pravá škola? Jaké máte představy o vzdělávání svého dítěte? Co od školy očekáváte? Můžeme tato očekávání ve škole naplnit? Vlastnímu zápisu bude předcházet rozhovor rodičů s paní ředitelkou Janou Derflovou – Termíny a čas pro rozhovor s paní ředitelkou Janou Derflovou si prosíme rezervujte ZDE. Pokud Vám ani jeden z nabízených termínů nevyhovuje, kontaktujte prosíme přímo paní ředitelku (kontakt viz níže). Pokud nechcete zveřejňovat v seznamu své jméno, stačí napsat do systému přezdívku či cokoli a e-mailem (smahel.kat@gmail.com) nám pak sdělit, která přezdívka je Vaše.

2) Chcete se podívat do hodin, jak se učíme, jak to ve škole chodí, co je pro nás důležité? Rodiče dětí, které chtějí přijít k zápisu do 1. třídy, se mohou přijít podívat – pokud máte zájem, kontaktujte prosíme přímo paní ředitelku Janu Derflovou na tel. 723 731 976  nebo e-mailu reditel@zstrnkadobris.cz a domluvte se na dni a třídě, kterou chcete navštívit.

3) Vlastní zápis do 1.třídy proběhne v dubnu 2019. Přesný termín zveřejníme co nejdříve v závislosti na kolaudaci a navýšení kapacity.

Informace pro rodiče zájemců o PŘESTUP DO BUDOUCÍ 5. A 6. TŘÍDY (školní rok 2019/2020):

1) Pro to, aby Vaše dítě zvládlo přestup co nejlépe, je důležité, aby poznalo samo na vlastní kůži, jak to ve škole a ve třídě funguje, aby se seznámilo se způsoby, jak se ve škole pracuje. ZDE máte k dispozici termíny, kdy může Vaše dítě přijít na DVA PO SOBĚ JDOUCÍ DNY do současné 4. a 5. třídy. Jedná se vždy o úterý (vyučování 8:30 – 13:10) a středu (vyučování 8:30 – 12:15). NA KAŽDÝ TERMÍN SE MOHOU ZAPSAT POUZE DVA ZÁJEMCI – PROSÍME RESPEKTUJTE TO PŘI VAŠEM VÝBĚRU V SYSTÉMU. Pokud už jsou dva zájemci před Vámi na dané úterý a středu zapsáni, vyberte prosíme jiné datum. Pokud nechcete zveřejňovat v seznamu své jméno nebo jméno dítěte, stačí napsat do systému přezdívku či cokoli a e-mailem nám pak sdělit, která přezdívka je Vaše. Abychom Vás mohli kontaktovat v případě změn, nemoci, apod., prosíme, po zamluvení termínu v systému napište na e-mail smahel.kat@gmail.com  kontakt na Vás – ideálně e-mail a telefon. Děkujeme.

2) Je pro nás důležité vědět, zda jsme škola, jejíž vize a to, co nabízí, je v souladu s tím, co Vy a Vaše dítě očekáváte. Soulad našich přístupů zjišťujeme v rozhovoru s Vámi. Termíny a čas pro rozhovor s paní ředitelkou Janou Derflovou si prosíme rezervujte ZDE. Pokud nechcete zveřejňovat v seznamu své jméno, stačí napsat do systému přezdívku či cokoli a e-mailem (smahel.kat@gmail.com) nám pak sdělit, která přezdívka je Vaše.

3) Písemná žádost – Oficiální, písemnou žádost budete moci podat až po navýšení kapacity školy, to znamená po kolaudaci zrekonstruovaných tříd. Předpokládaný termín je duben 2019 nebo později. O veškerých případných změnách budou informace na stránkách školy.