Koncert pro TRNKU 2017

První apríl není jen dnem velké legrace a vtipů, ale i dnem koncertů. Jeden se udál v Kulturním domě v Dobříši. Svou muzikou potěšili zúčastněné skvělí jazzmani – Tomáš Liška – basa, Vítek Křišťan – klávesy, Tomáš Hobzek – bicí,   Marcel Bárta  – saxofon. Po přestávce se ujaly mikrofonů Vrásky z lásky a Láďa Svoboda. Školní děti přidaly dvě indiánské písně. Dražbu vázy Zuzky Hutňanové, totemu dětí a zbrusu nové písničky Trnka (Láďa Svoboda) řídil s humorem a vtipem Bohdan Urban. Jeho umění přispělo k vysokým konečným cenám dražených předmětů. I díky těmto částkám a dobrovolnému vstupnému bude možné rekonstruovat další třídu ve škole a noví prvňáčci začnou objevovat svět čísel a písmen. Všem děkujeme za účast a podporu.

JZ