KDO JSME

• Iniciátorem vzniku Základní školy TRNKA je skupina rodičů z Dobříše a blízkého okolí, kteří se aktivně zajímají o vzdělání svých dětí
  • Zakladatelem a zřizovatelem školy je nezisková organizace – zapsaný spolek Trnkový květ, z.s.
  • Statutárním orgánem spolku je rada spolku, jejímiž členy jsou Mgr. Jana Zajícová (předsedkyně), Mgr. Petra Klvačová Ph.D., MUDr. Magdalena Ježková a Mgr. Ivan Vodochodský Ph.D.
  • Rada spolku pracuje na dobrovolnické bázi s podporou ostatních členů spolku Trnkový květ a celé řady dalších dobrovolníků.

Trnka_týmRealizační tým Školy Trnka

Mgr. Jana Zajícová – kvalifikovaná učitelka, spoluzakladatelka MC Dobříšek, učitelka ZŠ TRNKA

Mgr. Petra Klvačová Ph.D. – socioložka, vyučující na Karlově Univerzitě

MUDr. Magdaléna Ježková – praktická lékařka, skautská vedoucí