Pozvánka na první letošní brigádu v TRNCE

Milí přátelé ZŠ TRNKA,

v příštím školním roce 2017/18 se chystáme otevřít další první třídu naší školy. Aby se tak ale mohlo stát, musíme nejprve zrekonstruovat prostory pro tuto třídu. Než rekonstrukce, kterou bude provádět stavební firma, začne, chtěli bychom Vás požádat o pomoc s její přípravou. Stejně jako v minulém roce chceme provést některé přípravné práce svépomocí. Jako nezisková organizace s omezenými zdroji a rozpočtem tak můžeme ušetřit velmi podstatnou část nákladů na rekonstrukci.

Zveme Vás na brigádu, která se uskuteční v sobotu 18. února 2017 od 9 hodin v budově školy na adrese Příbramská 938, Dobříš.

Náplní brigády bude vyklízení prostor budoucí třídy, vybourání příčky mezi dvěma místnostmi, které budou třídu tvořit, naložení suti do kontejneru, oškrábání malby v budoucí třídě a na chodbě a následný úklid.

Jako pracovní náčiní pro tuto brigádu si s sebou, prosím, přineste hlavně kbelíky, špachtle, palice, kladiva, majzlíky, lopaty, štafle nebo schůdky, z drobného nářadí například kleště a šroubováky, a dále úklidové náčiní (smetáky, košťata, hadry na podlahu apod.). Hodit se bude rovněž kolečko. Velmi by nám pomohlo, kdyby někdo z brigádníků byl ochoten s sebou vzít elektrické bourací kladivo a ujmout se jeho obsluhy.

Svou účast na brigádě, prosím, potvrďte e-mailem na adresu i.vodo@seznam.cz, případně telefonicky na čísle 732 621 344, nejlépe do pondělí 13. února. Napište, prosím, také, co s většího nářadí byste mohli přinést. Rád zodpovím i Vaše případné dotazy.

Děkuji a těším se na setkání s Vámi.

Jménem spolku Trnkový květ, z.s., zřizovatele ZŠ TRNKA

Ivan Vodochodský