PŘIPRAVTE S NÁMI TŘÍDY PRO PRVŇÁKY A ŠESŤÁKY!!

Pro školní rok 2019/2020 máme v TRNCE velké plány. Chceme připravit prostory pro budoucích šestnáct prvňáčků a navíc zrekonstruovat ještě další třídu pro šesťáky.

Současná smíšená 4. a 5. třída se v příštím školním roce rozdělí. Naším plánem je doplnit stavy obou tříd (budoucí 5. a 6. třídy) do plného počtu šestnácti dětí. S druhým stupněm to v TRNCE myslíme vážně, v plném proudu jsou veškeré přípravy.

Pro spolek Trnkový květ znamená rekonstrukce dvou tříd více jak dvojnásobnou sumu než v minulých letech. Celkový rozpočet se v současné chvíli vyšplhal na 1.055.000,- Kč. Více, jak polovinu částky již máme. Věříme, že se nám podaří získat také díky Vám plnou částku včas (do konce roku 2018) a třídy zrekonstruujeme. Pomozte nám s částkou 350.000,- Kč, která nám ještě schází. Veškerých, i drobných darů, si v TRNCE nesmírně vážíme. Pokud váháte, kdy náš projekt podpořit, TEĎ je ta pravá chvíle. Peníze můžete posílat na transparentní účet 2300859617 / 2010 (Fio Banka, a.s.), kde také uvidíte, jak s nimi hospodaříme. Na všechny dary rádi vystavíme potvrzení o přijetí daru pro daňové účely.

Pokud nemáte možnost přispět finančním darem, ale přesto je Vám náš projekt sympatický a chcete jej podpořit, můžete pomoci i jinou formou. Máme spoustu nápadů a nápady máte možná i Vy. Stačí se ozvat. Jsme Vám k dispozici na e-mailu: trnkovykvet@zstrnkadobris.cz nebo telefonu 774 905 586 (Katka Šmahelová).

Ze srdce Vám všem děkujeme, že jste s námi!!

Tým Trnkového květu