Přestup 5. a 6. třída

Informace pro rodiče zájemců o PŘESTUP DO BUDOUCÍ 5. A 6. TŘÍDY (školní rok 2019/2020):

1) Pro to, aby Vaše dítě zvládlo přestup co nejlépe, je důležité, aby poznalo samo na vlastní kůži, jak to ve škole a ve třídě funguje, aby se seznámilo se způsoby, jak se ve škole pracuje. ZDE máte k dispozici termíny, kdy může Vaše dítě přijít na DVA PO SOBĚ JDOUCÍ DNY do současné 4. a 5. třídy. Jedná se vždy o úterý (vyučování 8:30 – 13:10) a středu (vyučování 8:30 – 12:15). NA KAŽDÝ TERMÍN SE MOHOU ZAPSAT POUZE DVA ZÁJEMCI – PROSÍME RESPEKTUJTE TO PŘI VAŠEM VÝBĚRU V SYSTÉMU. Pokud už jsou dva zájemci před Vámi na dané úterý a středu zapsáni, vyberte prosíme jiné datum. Pokud nechcete zveřejňovat v seznamu své jméno nebo jméno dítěte, stačí napsat do systému přezdívku či cokoli a e-mailem nám pak sdělit, která přezdívka je Vaše. Abychom Vás mohli kontaktovat v případě změn, nemoci, apod., prosíme, po zamluvení termínu v systému napište na e-mail smahel.kat@gmail.com  kontakt na Vás – ideálně e-mail a telefon. Děkujeme.

2) Je pro nás důležité vědět, zda jsme škola, jejíž vize a to, co nabízí, je v souladu s tím, co Vy a Vaše dítě očekáváte. Soulad našich přístupů zjišťujeme v rozhovoru s Vámi. Termíny a čas pro rozhovor s paní ředitelkou Janou Derflovou si prosíme rezervujte ZDE. Pokud nechcete zveřejňovat v seznamu své jméno, stačí napsat do systému přezdívku či cokoli a e-mailem (smahel.kat@gmail.com)  nám pak sdělit, která přezdívka je Vaše.

3) Písemná žádost – Oficiální, písemnou žádost budete moci podat až po navýšení kapacity školy, to znamená po kolaudaci zrekonstruovaných tříd.Předpokládaný termín je duben 2019 nebo později. O veškerých případných změnách budou informace na stránkách školy.