Zápis 2019/2020

Průběh zápisu do 1. ročníku ZŠ TRNKA pro školní rok 2019/2020

Organizace vlastního zápisu:

  1. Žádost o přijetí dítěte do 1. ročníku si můžete stáhnout ZDE. Vyplněnou žádost, podepsanou oběma zákonnými zástupci, je nutné podat nejpozději do úterý 2. dubna 2019 (rozhodující je datum doručení), buď poštou na adresu školy: Základní škola TRNKA, Příbramská 938, Dobříš 263 01 nebo mailem na adresu reditel@zstrnkadobris.cz (naskenovanou s podpisem). Na základě odevzdání žádosti o přijetí bude dítěti přiděleno číslo. Pod těmito čísly budou pak zveřejněny výsledky zápisu.
  2. Zápis do 1. ročníku se v naší základní škole uskuteční skupinovou formou v pátek 5. dubna 2019 v době od 12:45 do 16:30 hodin. Termín na zápis pro své dítě si rezervujte ZDE – jedná se o přidaná místa z důvodu většího zájmu. (Původní a také platný systém rezervace pro Vaši kontrolu naleznete ZDE). Pokud se i tak na Vaše dítě nedostane termín, informujte nás prosíme na adrese reditel@zstrnkadobris.cz a budou přidána další místa.
  3. Zápis bude probíhat hravou formou a bude orientačně zjišťován vývoj školní připravenosti. Do první třídy jsou přijímány děti, které dovrší do 31. 8. 2019 věku šesti let nebo děti, které měly odklad školní docházky.
  4. Na zápis si s sebou prosíme přineste:
  • Rodný list dítěte (u cizinců pas)
  • Občanský průkaz zákonného zástupce
  • Originál žádosti o přijetí do 1. ročníku, pokud jste kopii zaslali mailem (podepsanou oběma zákonnými zástupci)
  1. Kritéria přijetí ZDE.

Informace pro rodiče zájemců o 1. TŘÍDU ve školním roce 2019/2020:

1)  Jsme pro Vás a Vaše dítě ta pravá škola? Jaké máte představy o vzdělávání svého dítěte? Co od školy očekáváte? Můžeme tato očekávání ve škole naplnit? Vlastnímu zápisu bude předcházet rozhovor rodičů s paní ředitelkou Janou Derflovou – Termíny a čas pro rozhovor s paní ředitelkou Janou Derflovou si prosíme rezervujte ZDE. Pokud Vám ani jeden z nabízených termínů nevyhovuje, kontaktujte prosíme přímo paní ředitelku (kontakt viz níže). Pokud nechcete zveřejňovat v seznamu své jméno, stačí napsat do systému přezdívku či cokoli a e-mailem (smahel.kat@gmail.com) nám pak sdělit, která přezdívka je Vaše.

2) Chcete se podívat do hodin, jak se učíme, jak to ve škole chodí, co je pro nás důležité? Rodiče dětí, které chtějí přijít k zápisu do 1. třídy, se mohou přijít podívat – pokud máte zájem, kontaktujte prosíme přímo paní ředitelku Janu Derflovou na tel. 723 731 976  nebo e-mailu reditel@zstrnkadobris.cz a domluvte se na dni a třídě, kterou chcete navštívit.

3) Vlastní zápis do 1.třídy proběhne v dubnu 2019. Viz výše.