Trnka vstupuje do Adventu!

Začíná advent a v TRNCe se dějí věci!

V uplynulém týdnu jsme odstartovali přípravy na Vánoce!

TRNKA se zapojila jako sběrné místo do projektu KRABICE OD BOT. Pro děti z dětských a azylových domů se v TRNCe sešlo více než 70 krabic! Radost těmto dětem udělaly zase děti, jimž dospělí pomohli připravit jejich dárkovou krabici od bot. Děkujeme všem, kteří myslí na ostatní, krabice naplnili a přinesli k nám. 

Ve středu si adventní věnce či věnce na dveře vyrobili naši čtvrťáci, a v pátek proběhlo příjemné Adventní tvoření s Jarkou Rampasovou! Věnce si odnesli malí i velcí.

Začínají celoškolní přípravy na vánoční hru. Děti ze všech tříd se učí texty do divadelní hry a vánoční písně. Každý má svoji nepostradatelnou úlohu, přípravy nás baví a těšíme se na výsledek! A to do adventu teprve vstupujeme!

Užijte si ho i Vy!