Trnková výzva – budoucí 1. třída

Milí přátelé a příznivci TRNKY,

opět po roce připravujeme novou třídu pro budoucí prvňáčky, kteří do naší školy nastoupí od prvního září 2018. V sobotu 25.11. započaly první přípravné práce – nová třída se bude nacházet v místě stávající ředitelny. Na brigádě se díky dobrovolné práci mnoha rodičů a přátel TRNKy podařilo přestěhovat starý nábytek, oškrábat a napenetrovat stěny budoucí ředitelny, ošrábat dívčí záchod v 2. patře, odvézt stovky kilogramů odpadu a odstranit nadzemní část rozsáhlé tůje na zahradě školy.

Díky štědrosti Vás, drobných dárců, a s pomocí sponzorů se nám dosud podařilo shromáždit více než 200 tisíc korun. Vybudování nové třídy je velmi nákladné a z důvodu zvyšujících se požadavků hygienických a protipožárních norem se rozpočet na stavbu nové třídy vyšplhal na 400.000,- Kč. Abychom mohli třídu včas dokončit a vše proběhlo ve větším klidu, potřebujeme ještě část peněz získat. V ideálním případě částku kolem 180 – 200 tisíc korun. Rádi bychom potřebné peníze shromáždili do 31. ledna 2018. Proto se nyní obracíme na Vás, příznivce a podporovatele TRNKY, s prosbou, zda byste nám mohli (v rámci svých možností) na rekonstrukci třídy libovolnou finanční částkou přispět. Jakýkoli, i drobný dar je pro nás velmi cenný, stejně jako je pro nás nepostradatelná Vaše dobrovolná pomoc v rámci brigád i mimo ně.

Vaše případné dary na dokončení rekonstrukce třídy nám, prosím, posílejte na transparentní účet spolku Trnkový květ, z.s. číslo 2300859617/2010 (Fio Banka). Na každý dar bez ohledu na jeho výši vystavíme darovací smlouvu, kterou je možné použít pro odečtení hodnoty daru od daňového základu ve Vašem daňovém přiznání – lze velmi snadno získat pouze vyplněním formuláře.

Děkujeme Vám za Vaši dlouhodobou přízeň a pomoc, i za Vaše případné dary. Bez Vás bychom to nezvládli! Stále nás překvapuje a s vděčností přijímáme velké nasazení a nadšení, která se TRNCe dostává. Díky tomu každý rok TRNKA roste a daří se jí naplňovat cíle, které si předsevzala.

Tým Trnkového květu, z.s.