Vybavení školní jídelny

Milí přátelé TRNKY,

Děkujeme všem, kdo jste se rozhodli nám přispět na vybavení školy – věcně či finančně. Dostali  jsme krásný vysavač, máme přislíbenou sadu zahradního nářadí a na našem transparentním účtu přiby.lo několik velmi štědrých peněžních darů, Moc děkujeme! Níže se můžete podívat, nač je případně možné ještě přispět.

Začátek školního roku se rychle blíží a my doplňujeme školní inventář tak, aby prvního září bylo vše připravené. Aktuálně se to týká hlavně vybavení školní výdejny a jídelny – nádobí pro přípravu a podávání jídel pro naše malé strávníky. Pokud byste nám chtěli na náš transparentní účet (2300859617 / 2010) přispět libovolným finančním darem na jeho nákup, velmi by nám to pomohlo.  Můžete nám darovat i zcela konkrétní částky a do poznámky uvést, na co má být váš dar použit. Většina věcí pochází z nabídky IKEA. Pořizujeme například:

24 sad talířů – 1 560,- Kč

24 sad příborů – 1 320,- Kč

24 kompotových misek – 288,- Kč

24 ks skleniček – 192,- Kč

2 jídelní podnosy – 236,- Kč

1 velký nerezový hrnec – 599,- Kč

2 nerezové servírovací mísy na polévku – 298,- Kč

2 skleněné mísy na polévku – 98,- Kč

3 skleněné džbány – 147,- Kč

1 sadu kuchyňského náčiní – 129,- Kč

Kleště na maso, 2 x naběračku, škrabku, cedník (99,- Kč/ ks) – celkem 495,- Kč

Sadu vařeček – 49,- Kč

3 kuchyňské nože – celkem 597,- Kč

Várnice na polévku – 1 920,- Kč

Servírovací vozík – 2 590,- Kč

Teploměr na potraviny – 590,- Kč

 

V dohledné době budeme potřebovat i další vybavení pro provoz a údržbu školy, například zahradní sekačku, vysavač, zahradní a úklidové náčiní (hrábě, lopatu, koště, hrablo na sníh, kolečko, zahradní konev, rýč, zahradnické nůžky apod.). Pokud byste nám vy nebo někdo z vašich známých mohli něco z těchto věcí (nemusí být nové, stačí použité funkční) věnovat, byli bychom velice rádi.

Ozvěte se nám, prosím, případně na e-mail info@zstrnkadobris.cz.

Děkujeme.

Tým ZŠ TRNKA