Aktuality

Tahle si užívali společné chvíle na adaptačním výjezdu čerství druháci a třeťáci.
Od 4. do 9. září si většina tříd TRNKY užívá společné ladění na Adaptačních výjezdech. Jak je vidět, nenudí se!
01.09. 2022
Tak a je to tady! Po letních prázdninách se naše škola opět zaplnila dětmi, a to od prvňáčků po deváťáky. Nejprve jsme se sešli na zahradě školy, kde své úvodní slovo pronesli paní ředitelka a pan místostarosta Tomáš Vokurka. Poté paní učitelka Hanka zvala jednotlivé prvňáčky, kteří s velkým očekáváním vstoupili do své nové třídy. Následovali je jejich starší spolužáci, na kterých bylo vidět, jak se rádi zase vidí. Škola už je tedy zase plná smíchu a dětských i dospívajících hlasů, a tak to má být. Přejeme všem radostný a úspěšný nový školní rok a těšíme se na všechno, co nám přinese!
29.08. 2022
Také v novém školním roce nabízí spolek Trnkový květ, z.s. mnoho volnočasových aktivit pro děti i dospělé. Nabídka je určena všem zájemcům, nejen "trnkovým" :-). Přihlašování je možné od 1.9.2022 na stránkách Kroužků http://www.zstrnkadobris.cz/domu/krouzky/ nebo přímo na mailu monika.zarubova@trnkovykvet.cz. Většina kroužků začíná již v týdnu od 19.9.2022, tak neváhejte a své dítě přihlašte co nejdříve.
Vážení rodiče, od září 2022 mění naše škola dodavetele obědů. Přecházíme k jídelně Základní školy pod Svatou Horou Příbram. V detailu naleznete podrobné informace.
Zahradní slavnost v TRNCE 2022
Milí rodiče, konec tohoto školního roku se rychle blíží a my bychom se s Vámi rádi potkali na Zahradní slavnosti, kterou jsme naplánovali na neděli 26. června od 15 do 19 hodin. Na programu bude vystoupení školní kapely, jedno hudební překvapení, Fashion Bazar a především příležitost k vzájemnému setkání se, povídání, sdílení. Pokud byste měli čas a chuť připravit něco sladkého či slaného na společný stůl, budeme rádi. Prosíme, zda byste svou pomoc mohli zaznamenat do přiložené tabulky, abychom věděli, s čím můžeme počítat. Těšíme se na viděnou! Za trnkový tým Jana Derflová
02.05. 2022
BAZAR ROSTLIN v Trnce
Vytáhlo Vás jarní sluníčko na zahradu a balkóny a chybí Vám sazeničky ke zkrášlení oblíbeného koutku? Nebo jste si předpěstovali hromadu zeleninových sazeniček a nevíte, co s nimi, abyste je nemuseli vyhodit? Nebo máte chuť pomoct Trnkové zahradě v rozkvětu? V tom případě Vás srdečně zveme na první trnkový Bazar rostlin ve dnech 20. 5. (13-15:30h) a 21. 5. (9:30-12h) na zahradě TRNKY. Přineste sazenice trvalek, keřů nebo zeleniny! Můžete je měnit, prodávat, nebo darovat za dobrovolný příspěvek. Peněžní či materiální výtěžek bude použit na obnovu naší trnkové zahrady.
Benefiční ples ZŠ Trnka bude v květnu!
Velikonoční svátky jsou za námi, pominul už i úplněk a než se dočkáme toho dalšího květnového, můžete se spolu s námi pobavit na krásné trnkové akci s bohulibým účelem. Tedy pokud si na náš benefiční ples zakoupíte vstupenky, které jsou v prodeji právě teď!
Výroba přírodní kosmetiky
23. 5. 2022 proběhne od 18:00 v ZŠ TRNKA kurz výroby přírodního balzámu na rty, deodorantu, šumivky do koupele i zubní pasty. S lektorkou Terezou Kamenickou se dozvíte základní informace o výrobě domácí přírodní kosmetiky i o vlastnostech potřebných surovin. Cena 350,- Kč.