04.05. 2020
Jak může vypadat takový jeden den učitelky v TRNCE během probíhající distanční výuky? Nahlédněte...
Brigáda v sobotu 2.5.
Milí rodiče dětí z TRNKY a další příznivci, Máme na vás velkou prosbu: bylo by ve vašich možnostech přijít tuto sobotu pomoci s vyklízením a odvozem odpadu (starý nábytek, zbytky stavebního odpadu)? Vzhledem k nedávnému uvolnění protiepidemických opatření by už mělo být možné.
Pokud potřebujete využít konzultační hodiny, objednejte se, prosím, den předem prostřednictvím mailu, který je v tabulce u každého vyučujícího uveden. V tento čas, kdy je učitel daného předmětu pro Vás nebo Vaše děti k dispozici je možno volat, psát, uskutečnit video-setkání. Záleží na Vaší domluvě. Ing. Jana Derflová, ředitelka školy
Velikonoční dílny v TRNCE
Na "Škaredou středu" nás všechny ze ZŠ TRNKA čekal netradiční zážitek. Přes zavřené školy se sešlo více jak 80 žáků a spousta učitelů, asistentů a vychovatelů v jedné učebně! Jak je to možné?? Nebojte, nejsme nezodpovědní. Učebna totiž byla virtuální a probíhaly v ní tradiční každoroční velikonoční dílny. Tentokrát měly navíc jednu výhodu, kapacita dílniček byla neomezena, každý si mohl vybrat, kolik dílen chtěl. Měly však opravdu velkou nevýhodu a to tu, že jsme se nemohli sejít a vidět. Tvořit společně. A že už se nám všem opravdu stýská! Není čas naříkat, jsou velikonoční dílny! Zapínáme počítač a do našeho obýváku v natočeném videu vstupuje hned několik učitelů, vychovatelek a asistentek z naší školy. Tvoříme podle jejich návodu a jsme opravdu nenasytní - vyrábění nás baví. Pečeme lahodný mazanec s Pavlem, zdobíme vejce voskem s Luckou, stříháme ptáčka se Zuzkou, vyřezáváme píšťalku s Hankou - nabídka dílen je pestrá. Výsledkem naší práce se můžete potěšit ve fotogalerii naší školy (dole). Dílny budou pro děti a jejich rodiče otevřeny dohromady 14 dní, tak neváhejte a klidně tvořte dál. Pokud máte vlastní nápad na svou dílnu a chcete se o ní podělit, neváhejte! Vaše dílna bude zařazena do učebny Velikonoční dílny 2020 (v dílně najdete pokyny, jak předat). Velikonocům a tvoření zdar!
Vážení rodiče, níže naleznete Protokol o losování a Rozhodnutí o přijetí - seznam konečný. Aktuální číselné kódy přijatých žáků jsou: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19. Náhradníci, kteří postoupí v případě uvolněného místa v tomto pořadí: číselný kód 20, 18. Ing Jana Derflová, ředitelka školy
Vážení rodiče, vzhledem ke koronavirové situaci nabízíme pro Vás několik odkazů, na kterých si vaše děti mohou procvičovat a pracovat.
MŠMT ČR vydalo důležité pokyny k organizaci zápisů k povinné školní docházce pro rok 2020/2021. Zápis proběhne v termínu 1.dubna až 6. dubna 2020, bez osobní přítomnosti rodičů a dětí ve škole. Motivační část zápisu se neuskuteční. Prosím, podívejte se na detail této zprávy. O dalších podrobnostech Vás budeme včas informovat. Ing. Jana Derflová, ředitelka školy
Vážení rodiče, vzhledem k mimořádnému opatření vás žádám, abyste si pozastavili na měsíce duben a květen platby za stravné a školní družinu. V případě, že vám toto nevyhovuje (již máte zaplaceno), bude Vám zaplacená částka vrácena vždy na konci měsíce. Děkuji za pochopení. Ing. Jana Derflová (ředitelka školy)
MŠMT ČR vydalo důležité pokyny k organizaci zápisů k povinné školní docházce pro rok 2020/2021. Zápis proběhne v plánovaném termínu 3. dubna 2020, bez osobní přítomnosti dětí ve škole. Dojde tak pouze k formální části zápisu, motivační část zápisu se neuskuteční. O podrobnostech Vás budeme včas informovat. Ing. Jana Derflová, ředitelka školy
16.03. 2020