Aktuality

Vzhledem k protiepidemiologickým opatřením ruším probíhající rozhovory se zájemci o první třídu. Tato skutečnost nemá vliv na možnost dítě do první třídy přihlásit. O případných změnách termínu i průběhu zápisu budete včas informováni na stránkách školy. Děkuji za pochopení, Jana Derflová, ředitelka
Zde najdete informace k vyhlášení nouzového stavu v ČR, které zveřejnilo MŠMT ČR: http://www.msmt.cz/informace-k-vyhlaseni-nouzoveho-stavu-v-cr
Oznámení o uzavření ZŠ TRNKA
Vzhledem k nařízení Bezpečnostní rady státu dochází ke dni 11. 3. 2020 k uzavření všech základních a středních škol na území ČR.
Benefiční koncert pro TRNKU 2020 se ruší
Omlouváme se všem, kteří se v sobotu 14. března chystali na Benefiční koncert pro TRNKU - z důvodu zákazu pořádání akcí nad 100 účastníků se tato akce ruší. Prosíme o pochopení. V následujících měsících budeme společně hledat náhradní termín.
Benefiční koncert pro TRNKU 2020
Už je to tady! Opět po roce Vás srdečně zveme na Benefiční koncert pro TRNKU 2020. Tentokrát bude v sobotu 14. března 2020 od 18 hodin v Kulturním domě na Dobříši. Zahraje nám Vašek Nekolný s Aničkou, kapela Vrásky z lásky, písničkář Láďa Svoboda, Trnkosbor, a možná i publikum samotné. Na odvážné čeká dražba nádherného cajonu, vyrobeného speciálně pro TRNKU. Dobrovolným vstupným podpoříte další etapu rekonstrukce ZŠ TRNKA - tentokrát 1. třídu otevřenou v roce 2021/2022. Těšíme se na Vás!
Kapacita ZŠ TRNKA navýšena!
Na konci února jsme obdrželi skvělou zprávu, kapacita ZŠ TRNKA byla navýšena na 112 žáků - tedy plných sedm tříd. V tomto roce se navýšení kapacity podařilo v rekordním čase, a to hlavně díky Vám. Vážíme si veškeré podpory, času a energie, kterou tak široký okruh přátel TRNKY dokáže s ochotou věnovat. Jsme vděční za vstřícný přístup veškerých úředníků, kteří s námi na naší cestě za navýšením kapacity mají vždy trpělivost.
Informační schůzka pro zájemce do první třídy ZŠ TRNKA
PŘIPOMÍNÁME! Ve středu 19. února od 18:00 zveme všechny zájemce o 1. třídu ZŠ TRNKA ve školním roce 2020/2021 na informační schůzku, která proběhne v ZŠ TRNKA. Těšíme se na Vás! Jsme si vědomi, že v loňském školním roce se zcela zaplnila první třída sourozenci dětí z TRNKY. Situace v tomto školním roce je jiná, v budoucí první třídě je 8 volných míst.
Přednáška a debata "Bezpečí našich dětí online" s pplk. doc. JUDr. Janem Kolouchem, Ph.D. je zrušena z důvodu nemoci přednášejícího. Děkujeme za pochopení.
27.01. 2020
Zápis 2020/2021
V pátek 3. dubna 2020 nás čeká zápis do 1. třídy.