Maskovačka 2024

V posledním školním týdnu čekalo druhostupňové žáky překvapení. Maskovačka! Všude spousta krve, spálenin, dokonce dva lidé, kteří nedýchají! Už jste někdy viděli, jak člověk upadá do hypoglykemického šoku? Museli jste ve třech udržet nepřímou masáží srdce člověka při životě celých 15 minut než dorazila záchranka? Honili jste po místě nehody člověka v šoku, který na Vás řval, že jste zlí a nedostatečně pomáháte? Pečovali jste o člověka se zabodnutým pravítkem v ruce, který panikařil a pomalu ztrácel vědomí? Víte, jak ošetřit velkou popáleninu? Díky úžasným deváťákům a učitelskému týmu se nám podařilo toto a mnoho dalšího zinscenovat pro ostatní druhostupňové žáky. Trvalo to dlouho než přijela vytoužená záchranka a žáci měli plné ruce práce se zachraňováním. Obrovské ocenění zasluhují deváťáci, kteří si zahráli mnoho zranění, pečlivě dodržovali instrukce a přitom sami přispěli svými úžasnými hereckými schopnostmi. Po celou dobu jsme jim věřili, že se zlobí, panikaří, omdlévají, křičí, šeptají, vyhrožují nebo jsou v bezvědomí. Děkujeme!