Kroužek - Angličtina hrou pro 1. třídu - ZRUŠENO

Věk:  1. třída

Kapacita:  8

Cena:  1500 Kč / pololetí

Angličtina hrou pro 1. třídu bude probíhat každou středu od 12:45 do 13:30 v ZŠ Trnka.

Lektor: Veronika Liotard

Veronika je maminkou dvou milých uličníků, které vychovává trilinguálně a i díky nim objevila kouzlo angličtiny a dalších jazyků. Schopnost dětí přijímat angličtinu přirozeně ji neustále inspiruje, proto se snaží všechny děti podporovat v lásce k cizím jazykům, které jsou v dětském věku hlavně zábavou!

Náplň kroužku:

Hravou formou opakování angličtiny (gramatiky i slovní zásoby) ze školy s rozšířením slovní zásoby a důrazem na porozumění základním větám v běžné denní konverzaci. Angličtina zážitkovou formou pro snadné zapamatování nových věcí a zlepšení vztahu k cizím jazykům.

Pomůcky:

Sešit (ideálně bez linek), pero (ideálně gumovací, např. Frixion od pilotu) a pastelky, doporučuji také desky na tištěné materiály k založení (není třeba nosit s sebou)

Prohlášení

Trnkový květ, z.s. prohlašuje, že osobní údaje zpracovává pro zajištění operativní komunikace v průběhu konání kroužku a nepředává je žádným třetím osobám. Přihlášením na kroužek vyjadřujete souhlas se zasíláním informativních e-mailů o dalších aktivitách TRNKAKCE, a to po dobu 2 let od posledního přihlášení. Pokud si nepřejete zasílat tyto informativní e-maily, napište, prosím na trnkovykvet<zavinac>zstrnkadobris.cz.

Informace o zákonném zástupci

Informace o dítěti