Kroužek - Dětská jóga

Kde:  ZŠ TRNKA

Kapacita:  15

Cena:  1700 Kč / pololetí

Kurz dětské jógy bude probíhat každý pátek od 13:30 do 14:30 v ZŠ Trnka a zahrnuje 16 lekcí.

Náplň kroužku:

Hodiny dětské jógy jsou oproti té dospělé dynamické a hravé. V hodinách využívám zážitkovou pedagogiku a psychomotoriku. S jednotlivými pozicemi se děti seznamují prostřednictvím příběhů, básniček, písniček a her. Do hodiny patří běhání, skákání, hlasitý projev.

Jóga nám pomáhá poznávat naši osobnost, je způsob života, učí nás být opravdovými, pravdivými, spokojenými a upřímnými sami k sobě. Jóga je cesta, která ukazuje, jak žít v míru se sebou samým a svým okolím.

Potřebné pomůcky:

pohodlné oblečení, karimatka

Lektor: Barbora Budínská

Józe se věnuji víc jak 20 let, jako lektorka působím od roku 2017. V lekcích se věnujeme tělu, dechu a mysli. V hodinách si povídáme o tématech, které děti zajímá. O radostech, starostech, smutku. Děti se učí poznávat sami sebe, tělo, emoce, pocity. Do hodin jsou zařazeny psychomotorické hry.

Vzdělání:

instruktor jógy, specializace - Hata jóga, dětská jóga

Kontakt na lektora: bara<ZAVINAC>jogadobris.cz

Prohlášení

Trnkový květ, z.s. prohlašuje, že osobní údaje zpracovává pro zajištění operativní komunikace v průběhu konání kroužku a nepředává je žádným třetím osobám. Přihlášením na kroužek vyjadřujete souhlas se zasíláním informativních e-mailů o dalších aktivitách TRNKAKCE, a to po dobu 2 let od posledního přihlášení. Pokud si nepřejete zasílat tyto informativní e-maily, napište, prosím na trnkovykvet<zavinac>zstrnkadobris.cz.

Informace o zákonném zástupci

Informace o dítěti