Kroužek - Spojené struny - ukulele/kytara - pokročilí

Čas:  15:30 - 16:15

Doba trvání:  9 Měsíc(ů) 6 Dny(ů) 45 Minut

Kde:  ZŠ TRNKA

Věk:  kroužek je určen dětem, které chodily na kroužky kytary nebo ukulele v minulých letech (další zájemci jen po individuální domluvě)

Kapacita:  12

Cena:  1400 Kč / pololetí

KROUŽEK JE NAPLNĚN

Kroužek hry na ukulele a kytaru pro pokročilé (Spojené struny) bude probíhat každý čtvrtek od 15:30 do 16:20 v ZŠ Trnka a zahrnuje 16 lekcí.

Náplň kroužku:

Mým cílem je, aby si děti mohly zahrát u táboráku, aby se naučily doprovodit písničky, které se jim líbí. Co se spolu naučíme? Doprovázet písničky na ukulele nebo kytaru, držet rytmus, cítit akordové harmonie, poslouchat ostatní. Potrénujeme zpěv, aby nám to společně šlapalo! Už se moc těším!

Kroužek je určen pro pokročilé.

Pomůcky:

• Nadšení, pozorné uši, odhodlání hrát si i doma.
  • Šestistrunnou kytaru nebo ukulele v ladění C. Dále klipsovou ladičku.
  • Desky formátu A4 a 50ks Eurofolií na zakládání písniček, které dítě bude nosit na každou
    lekci.

Lektor: Jitka Urbanová

Jmenuji se Jitka Urbanová a jsem nadšenou amatérskou muzikantkou. Hraju na piano, kytaru a ukulele, moc ráda zpívám. Několik let jsem vedla hudební kurzy pro předškolní děti, učila jsem hraní na doprovodnou kytaru. V ZŠ Trnka vedu kroužky hraní na ukulele a na kytaru již třetí rok.

Prohlášení

Trnkový květ, z.s. prohlašuje, že osobní údaje zpracovává pro zajištění operativní komunikace v průběhu konání kroužku a nepředává je žádným třetím osobám. Přihlášením na kroužek vyjadřujete souhlas se zasíláním informativních e-mailů o dalších aktivitách TRNKAKCE, a to po dobu 2 let od posledního přihlášení. Pokud si nepřejete zasílat tyto informativní e-maily, napište, prosím na trnkovykvet<zavinac>zstrnkadobris.cz.