Kroužek - Tvořivé ruce

Věk:  1.-5. třída

Kapacita:  10

Cena:  1700 Kč / pololetí

Kroužek Tvořivé ruce bude probíhat každý čtvrtek od 15:15 do 16:45 v ZŠ Trnka a zahrnuje 16 lekcí.

Náplň kroužku

Náš kroužek tvořivých ručiček je určen pro děti prvního stupně , které mají chuť a nadšení objevovat a rozšiřovat svojí kreativitu. Náš kroužek je zaměřen na zábavné a vzdělávací aktivity, které podporují motorické dovednosti, fantazii a tvůrčí myšlení dětí.

Co můžete od našich dílniček očekávat:
  •  Malování a Kreslení: Budeme společně malovat a kreslit za použití různých technik a materiálů.
  • Výroba z Recyklovaných Materiálů: Naučíme se vytvářet úžasné věci z věcí, které by jinak skončily v koši.
  • Lepení a Modelování: Experimentovat budeme také s lepidlem a modelovací hmotou.
  • Tvoření z Přírodnin: Budeme sbírat přírodniny jako větvičky, kameny a listy, abychom z nich vytvořili jedinečné umělecké předměty.
  • Výroba Dárků a Pozorností: Pomocí našich dovedností vytvoříme dárky a pozornosti pro rodinu a přátele.
  • Práce s Textilem: Vytvoříme si vlastní textilní dekorace a drobnosti.
  • Vyšívání: Vstoupíme do světa jemných nití a barevných látek. Naučíme se základní stehy, jak vytvářet jednoduché vzory.
  • Háčkování: S háčkem a nitěmi se naučíme základy a postupně se budeme zdokonalovat v našich dovednostech.
  • Decoupage: Zkusíme techniku decoupage, která spojuje umění malby a zdobení.
  • Origami: Složíme papírové zázraky! Naučíme se skládat různé tvary, zvířátka a květiny z papíru. Origami nás naučí trpělivosti a preciznosti.
  • Práce s korálky: Budeme tvořit náramky, náhrdelníky a jiné šperky z korálků.

A mnoho dalšího.

Naše dílničky jsou místem plným radosti, spolupráce a podpory. Společně budeme tvořit nádherné výtvory, na které budeme moci být pyšní!

Těšíme se na setkání s vašimi dětmi.

Potřebné pomůcky:

Zástěra či košile, vhodné oblečení na výrobu, přezuvky.

Lektor: Marta Vašáková

Mám dvě děti. Vystudovala jsem VŠ obor Řízení podniku a podnikové finance. Poměrně dlouhou dobu, v této oblasti čísel, daní a účetnictví působím. S narozením dětí, jsem se postupně začala vracet k věcem, které mě vždy bavily, akorát jsem na ně ve shonu pracovních povinností zapomněla. Tvoření a ruční práce je jednou z činností, které mě baví. Je to pro mne čas, kdy mohu zrelaxovat,vypnout, použít kreativitu a nápady. Mým skvělým dětským společníkem je teď moje dcera. Její nadšení a radost pouštět se stále do nových a nových věcí mě moc baví. Příležitost rozšířit naší tvořivou dílnu z prostor našeho domova do Trnky, a tím rozšířit naší mini skupinku, mě nadchla. Moc se těším na novou zkušenost.

Kontakt na lektora: MVasakova<ZAVINAC>seznam.cz

Lektor: Lucie Patetlová

Studovala jsem na VOŠ Sociální práci a pedagogiku, poté VŠ bakalářské studium sociální práci. Dva roky jsem pracovala v dětské skupině jako pečující osoba. V současné době působím v ZŠ TRNKA. Už od mala chodím na skaut a od 15 let jsem ve skupině vedoucích malých holek. Práce s dětmi mě moc baví a naplňuje. Ráda s dcerou doma maluji a zkouším jednoduché tvoření. Tvoření a ruční práce mě baví, jen na tyto činnosti nemám moc času, proto se moc těším na tento kroužek a na novou zkušenost.

Kontakt na lektora: l.patetlova<ZAVINAC>atlas.cz

Prohlášení

Trnkový květ, z.s. prohlašuje, že osobní údaje zpracovává pro zajištění operativní komunikace v průběhu konání kroužku a nepředává je žádným třetím osobám. Přihlášením na kroužek vyjadřujete souhlas se zasíláním informativních e-mailů o dalších aktivitách TRNKAKCE, a to po dobu 2 let od posledního přihlášení. Pokud si nepřejete zasílat tyto informativní e-maily, napište, prosím na trnkovykvet<zavinac>zstrnkadobris.cz.

Informace o zákonném zástupci

Informace o dítěti