Kroužek - Dětská jóga (starší)

Kdy:  Pondělí 16. - Pátek 27. září 2024

Čas:  15:15 - 16:15

Doba trvání:  9 Měsíc(ů) 11 Dny(ů) 1 Hodin

Kde:  ZŠ TRNKA

Věk:  od 12 let

Kapacita:  15

Cena:  1700 Kč / pololetí

Kurz dětské jógy bude probíhat každé pondělí od 15:15 do 16:15 v ZŠ Trnka a zahrnuje 15 lekcí.

Náplň kroužku:

Kurz je vhodný pro dívky a chlapce od 12 let. Doba trvání lekce je 60 minut. V hodinách budeme pracovat s vědomím těla, mysli a dechu. Budeme hrát hry, povídat o etických principech a souvisejících tématech. Učit se různé jógové techniky, které mohou pomoci s napětím, stresem. Fyzická praxe může pomoc s lepší koordinací těla, s pružností a pevností svalů. Kurz je vhodný pro sportovce i sportovně nenaladěné bytosti.

Potřebné pomůcky:

pohodlné oblečení, karimatka

Lektor: Barbora Budínská

Józe se věnuji víc jak 20 let, jako lektorka působím od roku 2017. V lekcích se věnujeme tělu, dechu a mysli. V hodinách si povídáme o tématech, které děti zajímá. O radostech, starostech, smutku. Děti se učí poznávat sami sebe, tělo, emoce, pocity. Do hodin jsou zařazeny psychomotorické hry.

Vzdělání:

instruktor jógy, specializace - Hata jóga, dětská jóga

Kontakt na lektora: bara<ZAVINAC>jogadobris.cz

Prohlášení

Trnkový květ, z.s. prohlašuje, že osobní údaje zpracovává pro zajištění operativní komunikace v průběhu konání kroužku a nepředává je žádným třetím osobám. Přihlášením na kroužek vyjadřujete souhlas se zasíláním informativních e-mailů o dalších aktivitách TRNKAKCE, a to po dobu 2 let od posledního přihlášení. Pokud si nepřejete zasílat tyto informativní e-maily, napište, prosím na trnkovykvet<zavinac>zstrnkadobris.cz.

Informace o zákonném zástupci

Informace o dítěti