Kroužek - Herní kroužek

Věk:  10+

Kapacita:  12

Cena:  1200 Kč / pololetí

Herní kroužek bude probíhat každý čtvrtek od 16:00 do 17:30 v ZŠ Trnka a zahrnuje 15 lekcí.

Náplň kroužku:

Volnočasový kroužek s otevřenou tématikou herních a sportovních aktivit ve dvou variantách:
a)
Příznivé počasí: venkovní aktivity a hry na zahradě
školy jako např.: vybíjená, volejbal, fotbal, frisbee, jóga, ringo, nohejbal, švédské šachy, kuželky, ping-pong aj. podle případných námětů, zájmu, zkušeností a věku účastníků kroužku. (požadováno venkovní sportovní obuv a oblečení)

b)
Nepříznivé počasí: různé stolní a karetní skupinové hry uvnitř školy. Dobrovolníci budou mít možnost si přinést nebo vzít domu k nastudování různé hry do příštího kroužku. Hru odprezentují a utvoří se skupiny hráčů podle zájmu a věku účastníků kroužku

Pomůcky:

• hodné oblečení a obuv

Lektor: Jan Žofka

Mgr. Ing. Jan Žofka (44 let), profesí demograf-statistik, otec dvou kluků (11, 15), amatérský sportovec se zkušenostmi s fotbalem, volejbalem a dalšími skupinovými sporty. Účastník amatérských cyklistických, běžeckých, běžkařských, koloběžkových a triatlonových závodů. Člen Trnkového květu od roku 2024. Spolupořadatel trnkových plesů aj.

Prohlášení

Trnkový květ, z.s. prohlašuje, že osobní údaje zpracovává pro zajištění operativní komunikace v průběhu konání kroužku a nepředává je žádným třetím osobám. Přihlášením na kroužek vyjadřujete souhlas se zasíláním informativních e-mailů o dalších aktivitách TRNKAKCE, a to po dobu 2 let od posledního přihlášení. Pokud si nepřejete zasílat tyto informativní e-maily, napište, prosím na trnkovykvet<zavinac>zstrnkadobris.cz.

Informace o zákonném zástupci

Informace o dítěti