Veronika Majáková

Asistentka pedagoga v druhé třídě

Jmenuji se Veronika Majáková, celý život bydlím ve Voznici a mám jednoho syna. V TRNCE pracuji jako asistentka pedagoga od září 2023. Mám ráda přírodu a zvířata. Ve volném čase ráda cestuji s rodinou a přáteli, peču, fotím a hraji deskové hry.

Profesní portfolio

Vystudovala jsem střední školu ISŠ HPOS v Příbrami. Mnoho let jsem pracovala v mezinárodní firmě na různých pozicích. V průběhu mateřské dovolené jsem se začala plně věnovat fotografování. Postupně jsem však zjistila, že to nebude jediná cesta, kterou chci jít. Po novém impulsu od kamarádky jsem se rozhodla pro kurz asistenta pedagoga. Vnímám, že je tato pozice velmi užitečná a vidím v ní velký smysl. Ráda bych byla pro děti jejich podpora a pomáhala je posouvat dále.
Nejvíce se učím z praxe, kde nabírám nové a nové zkušenosti. Ráda se v tomto směru budu dále vzdělávat a rozšiřovat své znalosti a dovednosti.

Co je pro mě při práci důležité

Ráda bych dětem vytvářela příjemné a bezpečné prostředí, kde se budou cítit dobře. Baví mě sledovat pokroky v jejich rozvoji. Důležitá je i vzájemná důvěra, respekt a spolupráce. Jsem ráda, že jsem v Trnce mohla začít pracovat. Všichni zde máme společný cíl a na cestě k tomuto cíli se navzájem podporujeme. V takovém kolektivu je radost pracovat.

majakovaveronika<zavináč>zstrnka.cz