Markéta Ježková

Učitelka němčiny

Jmenuji se Markéta Ježková. Pocházím z Dobříše, ale posledních pět let jsem žila se svou rodinou v Německu. Na konci roku 2023 jsme se přestěhovali zpátky do rodné Dobříše. Mám dvě děti, s kterými trávím většinu svého volného času. Jsem skautka, ráda šiju a tančím, užívám si procházky a výlety v přírodě, baví mě porady a ráda poslouchám podcasty o současném dění a finančním světě.

Profesní portfolio

Vystudovala jsem magisterské studium na 2. lékařské fakultě, obor Fyzioterapie a druhý magisterský titul jsem získala na Fakultě humanitních studií v oboru Řízení a supervize zdravotních a sociálních zařízení. Během studijních let jsem svůj volný čas často věnovala dětem a mladým lidem. Absolvovala jsem Vůdcovský a Instruktorský kurz v organizaci Junák - český skaut a přednášela na vzdělávacích skautských kurzech. Podílela jsem se na zakládání školy TRNKA. V posledních letech jsem prošla mnoha kurzy německého jazyka, získala jsem certifikát na Goethe Institutu a žila jsem v německém prostředí. Plánuji si rozšířit pedagogické vzdělání.

Co je pro mě při práci důležité

Jako důležité vnímám předávat motivaci a nadšení učit se něčemu novému, zjišťovat souvislosti a užívat si AHA momenty. Je pro mě důležité budovat kolem sebe příjemnou atmosféru a bezpečné prostředí.

jezkovamarketa<zavináč>zstrnka.cz