Michaela Lenhartová

Učitelka angličtiny

Jmenuji se Michaela Lenhartová, pocházím z Dobříše a v Trnce učím angličtinu. Angličtina mě vždy bavila a věřím, že je dnes důležitá pro každého, a to nejen při cestování. Mimo školu mě baví hudba, věnuji se zpěvu, hře na klavír a na kytaru, ráda cestuji a stále zkouším nové věci.

Profesní portfolio

Moje první zkušenosti s učením angličtiny pocházejí z roku 2018, kdy jsem absolvovala dobrovolnickou stáž v Indonésii pod vedením organizace AIESEC, kde jsem dva měsíce učila angličtinu. V roce 2019 jsem dokončila studium na VŠE, obor Cestovní ruch, a získala titul Ing. Po škole jsem několik let pracovala v cestovním ruchu, ale vzhledem k nestálosti tohoto oboru jsem se rozhodla vrátit k učení angličtiny a získala certifikát TEFL. Nyní učím angličtinu soukromě, ve škole i ve školce, což mě velmi baví a nabíjí díky své různorodosti. Kromě učení angličtiny se stále věnuji práci v cestovním ruchu, například pořádám víkendové nebo jednodenní výlety v ČR i zahraničí.

Co je pro mě při práci důležité

Ve třídě se snažím vytvořit podporující prostředí s důrazem na konverzaci a vedu studenty k tomu, aby se nebáli chybovat. Důležité je, stejně jako v životě, se zkrátka domluvit. Snažím se, aby se studenti učili s radostí a měli z angličtiny dobrý pocit. V Trnce oceňuji zejména podporující prostředí a kolektiv.

lenhartovamichaela<zavináč>zstrnka.cz