Brigáda v sobotu 25. května 2019
Milí přátelé a příznivci TRNKY, v sobotu 25. května 2019 bychom se rádi v TRNCE věnovali jarnímu úklidu a to jak vevnitř, tak i venku na zahradě.
„Po nás potopa?“ - Den Země 26. dubna 2019
V pátek 26. dubna 2019 jsme se s radostí zúčastnili oslavy Dne Země města Dobříše s tématem „Po nás potopa?“ na hřišti B. Němcové.
Generálka a velká inspirace v Chrašticích!
Ve čtvrtek 25. dubna přijala TRNKA s radostí pozvání od pana ředitele ZŠ Chraštice Karla Derfla na generální zkoušku cirkusového představení jejich žáků.
10.06. 2019
Den Země v lese
Ve středu 24. dubna si naše škola připomněla Den Země. Vypravili jsme se do lesa, kde na nás čekal pan lesník Jan Vacek, který nám vyprávěl o tom, jak les roste a žije a jak se o něj lidé starají.
10.06. 2019
Děkujeme!
Milí účastníci Brdmanova Jarního běhu pro zdraví, díky za podporu! Díky Vám a štědrému příspěvku a ochotě Ivy a Michala Dudlových se podařilo vybrat na rekonstrukci hezkých 1440 Kč!
Informace pro rodiče zájemců o přestup
PŘESTUP DO BUDOUCÍ 5. A 6. TŘÍDY (školní rok 2019-20)
Debata s ERIKEM TABERYM
úterý, 16.4. 2019 v 18:30 v Pastoračním centru sv. Tomáše
Co může dokázat kalendář?
Děkujeme srdečně Ivě Fodorové a všem, kteří pomáhali s tvorbou TRNKOVÉHO kalendáře.
Benefice, Vašek a vůbec žádný „trapas“! Jedině z Hořovic..
Světla v sále Kulturního domu Dobříš zhasínají. Na pódium přichází elegantní Jitka Urbanová, aby nás provedla již čtvrtým ročníkem Benefičního koncertu pro TRNKU – je sobota 30. března 2019, 18 hodin.