Informace k přestupům do 5. a 6. třídy pro školní rok 2019/2020
Vážení zájemci o přestup do 5. či 6. třídy ve školním roce 2019/2020. Žádosti o přestup do budoucí 5. a 6.třídy přijímáme nejpozději do 4. 6. 2019 (osobně k rukám paní ředitelky nebo poštou) a rozhodnutí o přestupu bude odesláno zájemcům poštou 12. 6. 2019.
Brigáda 25. května 2019
V sobotu 25. května proběhla v TRNCE jarní brigáda. Počasí nám přálo a práce šla od ruky. Sešli jsme se v počtu patnácti dospělých a deseti dětských brigádníků. Z budovy školy se podařilo vyvézt přes 800 kg směsného odpadu, přes 830 kg kovů (staré radiátory, zárubně,..), a nepočítaně tříděného odpadu.
Zahradní slavnost 2019
Chcete strávit příjemné nedělní odpoledne na zahradě s přáteli, dobrou kávou a výtečnými domácími zákusky? Zajímá Vás, jak vypadá budova naší školy, jak vypadají vnitřní prostory a jak postupuje rekonstrukce? Chcete se potkat se zástupci školy či spolku Trnkový květ?
10.06. 2019
TRNKOBRANÍ
Ve čtvrtek 2. května čekala všechny žáky ZŠ TRNKA zajímavá akce. Studenti tercie Gymnázia Karla Čapka Dobříš si pro ně připravili spolu se svými učiteli Mgr. Martinou Brabencovou a Mgr. Petrem Švancarem druhý ročník orientačního běhu – „TRNKOBRANÍ“.
Květen přináší TRNCE dobré zprávy!
Jaro dělá s TRNKOU divy! Máme obrovskou radost, že se s Vámi můžeme podělit o další dobrou zprávu.
Děkujeme! Přidáte se také?
Máme pro Vás další skvělou zprávu! Trnkový květ, z.s. se v minulém roce připojil do projektu GIVT.cz.
Děkujeme za nové houpačky!
Děkujeme moc městu Dobříš za dar dvou krásných houpaček pro děti ZŠ TRNKA!
Brigáda v sobotu 25. května 2019
Milí přátelé a příznivci TRNKY, v sobotu 25. května 2019 bychom se rádi v TRNCE věnovali jarnímu úklidu a to jak vevnitř, tak i venku na zahradě.
„Po nás potopa?“ - Den Země 26. dubna 2019
V pátek 26. dubna 2019 jsme se s radostí zúčastnili oslavy Dne Země města Dobříše s tématem „Po nás potopa?“ na hřišti B. Němcové.
Generálka a velká inspirace v Chrašticích!
Ve čtvrtek 25. dubna přijala TRNKA s radostí pozvání od pana ředitele ZŠ Chraštice Karla Derfla na generální zkoušku cirkusového představení jejich žáků.