Povedlo se! DĚKUJEME!
Dnes se s Vámi musíme podělit o dobré zprávy z naší školy. Ve čtvrtek se v naší škole sešla komise nad nově zrekonstruovanými třídami v prvním patře. A tady je třeba vrátit se v čase – nevěřili byste, kolik neuvěřitelného se podařilo za posledních šest měsíců v TRNCE.
Benefiční koncert pro TRNKU!
SRDEČNĚ VŠECHNY ZVEME NA DALŠÍ ROČNÍK!
World Down Syndrome Day - Ponožková výzva v TRNCE
Ve čtvrtek 21. března 2019 to ve škole vypadalo jako kdyby se v každé rodině malého či většího „trnkáčka“ a dokonce i v rodinách učitelského sboru zabydlely kolonie lichožroutů. Pravá a levá ponožka na nohou dětí a dospělých v naší škole se dnes málokomu shodovala – PROČ?
Cyklistický příměstský tábor 18. dubna 2019
Jaro je tu a nás to láká ven provětrat kola. Přidejte se k nám na „zelený“ čtvrtek 18. dubna 2019 na náš velikonoční Cyklistický příměšťák.
Informace k vlastnímu zápisu do 1. ročníku ZŠ TRNKA pro školní rok 2019/2020
Vážení rodiče zájemců o studium v 1. ročníku ZŠ TRNKA ve školním roce 2019/2020, zde naleznete organizaci vlastního zápisu a další informace, které potřebujete znát. V době zápisu byste za sebou již měli mít rozhovor s paní ředitelkou.
Nabídka kroužků na druhé pololetí – TRNKAKCE
Hledáte na druhé pololetí vhodný kroužek pro své dítě?
Ponožková výzva v TRNCE!
Ve čtvrtek 21. 3. 2019 bychom se chtěli připojit v rámci světového dne Downova syndromu k tzv. ponožkové výzvě.
Maškarní rej v TRNCE
Z provozních důvodů (odstávka pitné vody) se karneval přesouvá o týden, tedy z 28. února na čtvrtek 7. března – viz níže.
Zveme vás na dobříšskou únikovku s názvem „Černý rytíř“. První děti si již únikovku vyzkoušely v rámci proběhlého příměstského tábora. Rádi bychom ale umožnili i dalším dětem se této jedinečné akce zúčastnit, proto pořádáme Den s Únikovkou!
Pátek – neděle 22. – 24.2. Vážení přátelé a příznivci ZŠ TRNKA. Současně probíhající etapa rekonstrukce je pro nás plná věcí, které probíhají jinak než v etapách předchozích. V této etapě (dvě třídy a přilehlá chodba) bude třeba napenetrovat a vymalovat třídy již v průběhu rekonstrukce – před zavěšením topení a před zavěšením stropních protihlukových prvků. Do teď jsme nemohli přesně určit, kdy to bude – ale včera definitivně vykrystalizoval ten pravý čas:)